Šie dažai projektorių ekranams - tai profesionali projekcinė danga. Full HD, 3D ir net iki  4K ULTRA HD vaizdo projekcija, lengvas panaudojimas, geriausi projektorių ekranai prieinama kaina už aukščiausią kokybę! Sukurkite bet kokio dydžio profesionalią video projekciją savo rankomis!

Paint On Screen projekcinių ekranų danga turi neginčijamų privalumų prieš tradicinius ekranus: 

 • Užtikrina aukštą kontrastiškumą ir detalių perdavimo gylį, kurių neturi kiti projekciniai ekranai vinilo ir kitų kompozitinių medžiagų pagrindu.
 • Kainuoja mažiau, nei kiti tradiciniai profesionalūs ekranai.
 • Užtikrina natūralių spalvų atkūrimą, be jokių šviesos spektro iškraipymų.
 • Ją labai lengva naudoti, galite sukurti projektoriaus ekraną savo rankomis.
 • Tai yra vienas produktas, nereikia nei maišyti specifinių komponentų, nei specialiųjų įrankių.
 • Perduoda aiškius, aukštos rezoliucijos (iki 4K ULTRA HD) vaizdus ir užtikrina, kad nebūtų „pixelizacijos“ efekto bet kokios įstrižainės ekrane.
 • Pašalina „nematomų sričių“ problemą, esant ekrano santykiui 4:3, 16:9 ir 2.35:1.
 • Turi neribotą tarnavimo laiką. Ekrano dangą galima nuvalyti ir atnaujinti, jei to reikės.
 • Tai užpatentuota formulė, ilgalaikių mokslinių tyrimų rezultatas
 • Šie projektorių ekranai garantuoja 100% pasitenkinimą rezultatu!
 

Kaip nudažyti projektoriaus ekraną?

arba... 

Kaip pagaminti projektoriaus ekraną?

 
 

Aukštas projekcijos šviesos srauto atspindėjimo koeficientas, didelis kontrastas, išsklaidytos šviesos atspindys, aukšta rezoliucija, vaizdo perdavimo gylis ir vientiesumas - visa tai svarbų, norint gauti ryškią aukštos kokybės vaizdo projekciją. Paint On Screen produkcija - tai naujas aukščiausios kokybės standartas, nepasiekiamas bet kokiu kitu produktu. Paint On Screen buvo sumanyta kaip paprasto naudojimo danga, tinkanti visų tipų projektorių sistemoms. Produkto formulė buvo apskaičiuota taip, kad tapo įmanoma padidinti pikselių rezoliuciją, suteikti puikų spalvų atkūrimą be spalvų spektro iškraipymų, išvengti „galinio užšvietimo“ efekto ir veidrodinio atspindėjimo.

Dėl unikalios Paint On Screen dažų struktūros šviesa praeina pro daugumos kryptinių „veidrodžių“ sistemą, kas leidžia sustiprinti ir atspindėti sodrų vaizdą, pranašesnį už vaizdą, gaunamą kituose projekciniuose ekranuose. Šitie kryptiniai „veidrodžiai“ yra tokie maži, kad tik tam tikrų pikselių šviesa atsispindi ir grįžta pas žiūrovą. Taip yra sukuriamas aiškus ir skaidrus video projekcijos vaizdas.

Stacionaraus dažyto ekrano pranašumas yra aiškus. Toks ekranas apsaugotas nuo lenkimo arba susisukimo ir užtikrina tikslų šviesos srauto perdavimą. Norint gauti geriausius rezultatus, projektoriaus ekranas privalo turėtų kietą pagrindą. Net maži iškraipymai ant nelygiai įtempto ekrano paviršiaus pablogina vaizdo kokybę, sumažina vaizdo ryškumą ir skiriamąją gebą. Specializuotos projekcinės dangos naudojimas yra vienintelis teisingas būdas pasiekti puikų vaizdą. 

 

Aukščiausios kokybės projektoriaus vaizdas

Projektoriaus šviesos srautą atspindintys kanalai, plonesni už žmogaus plauką, gali perduoti turtingą ir plataus šviesos spektro, aukščiausios kokybės vaizdą ir efektyviai absorbuoti išsklaidytą šviesą.

 Projektoriaus ekranas sidabro pagrindu

Paint on Screen projekciniams ekranams naudoja tikro sidabro pagrindą ir šis sprendimas leidžia pasiekti analogų neturintį puikų ryškų ir kontrastingą vaizdo atkūrimą.

Projektorių ekranai pasirinkti

Projektoriaus ekranas, kuris nesusisuka arba nesusilenkia, turi paviršių, puikiai ir tiksliai atspindinti šviesos srautą. Mūsų projekciniai ekranai yra vienintelis patikimas būdas pasiekti aukštos kokybės vaizdus.

Kodėl stacionarus ekranas vaizdo kokybe pralenkia kitus projekcinius ekranus?

 • Bet kokio pakabinamo ekrano atspindinčio paviršiaus struktūra keičiasi, todėl ji greitai praranda savo savybes. Daugiau skaitykite čia
 • Dažyti ekranai, priešingai nei pakabinami, nėra jautrūs mechaniniams pažeidimams ir paviršiaus struktūros pokyčiams. Mūsų ekranus galima valyti, ir jie nepraranda našumo ar vaizdo kokybės. Jei danga buvo sugadinta, visada galite lengvai ją atnaujinti – tiesiog nudažykite naują sluoksnį.
 • Išlaidos pagaminti ekraną su Paint On Screen dažais yra proporcingos išlaidoms nupirkti pradinio lygio projekcinį ekraną. Tačiau mūsų profesionalūs projektorių ekranai yra pranašesni už brangius, tradicinius projekcinius ekranus. 

Dažai projektorių ekranams tai:

 • Puikus vaizdo kontrastas ir stulbinamas vaizdo ryškumas
 • Tikra juoda spalva ir vaizdas be „degančių taškų“
 • Aukščiausios kokybės 3D vaizdas ir 4K Ultra HD formato palaikymas
 • Žiūrėjimo kampas net iki 160 laipsnių ir aukštas poliarizacijos laipsnis 
projektoriaus ekranas vaizdo kokybė 4k ultra hd   ekranai projektoriams dydis aukštis plotis

 

Nesvarbu, kokio dydžio ir formato pakabinamą projekcinį ekraną jūs naudojate, visada bus neatitikimų rodant TV, HDTV, DVD ar plačiaekranio filmo formatus. Paprasti ekranai negali rodyti visų šių formatų be iškraipymų, vaizdo „apkarpymo“ ar brangios maskavimo technologijos naudojimo.

Naudojant Paint On Screen dangą jūs galite laisvai pasirinkti bet kokio dydžio ar formos ekraną. Jūs galite sukurti projekcinį ekraną savo rankomis su bet kokiu kraštinių santykiu, kuris rodys visus formatus be jokių iškraipymų.

projektorių ekranai rezoliucija dydis plotis aukštis   Projektorių ekranai projekcijoms internetu pigiau


Aukštos kokybės 3D projekcijoms reikia ekrano su dideliu sidabro kiekiu sudėtyje, kas suteikia aukštą poliarizacijos efektą ir kartu neleidžia prarasti vaizdo aiškumo ir kokybės. Paint On Screen dangą 3D projekcinėms sistemoms puikiai tinka bet kokių dydžių ir formų ekranams. 

3D namų kino sistema projektorius ekranas 

3D HD Silver Screen – tai geriausias sprendimas 3D kino sistemoms, kai reikia gauti didelio kontrasto ir aukštos poliarizacijos vaizdą.

Paint On Screen yra vienintelis 3D ekranu su sidabru gamintojas. Šios ekranus galima naudoti tiek namuose, tiek komercijos industrijoje. Paint On Scren leidžia vartotojui sukurti ekonomišką ir efektyvią 3D sistemą mažiausiomis sąnaudomis. Sužinokite daugiau apie 3DHD Silver Screen ir 3D vaizdo atvaizdavimo sistemas.

Partneriai