Šie dažai projektorių ekranams - tai žymiai geresnis sprendimas nei tradiciniai ekranai projektoriams! Sukurti geriausių vaizdo projekcijų specialistų ir skirti visiems siekiantiems nepriekaištingo vaizdo. Dažai ekranams Paint On Screen yra Nr. 1 vaizdo projekcijos sistema pasaulyje!

Dažai projektoriaus ekranui 
 • Suderinama su ULTRA HD
 • Teisingas spalvų perteikimas
 • Apšvietimo absorbcija
 • Iki 160 laipsnių žiūrėjimo kampas
 • Galima taikyti interjere ir eksterjere
 • Aiškumas ir ryškumas
 • Labai lengvai dažoma

Tobulas sprendimas vaizdo projekcijoms: bet koks paviršius, ryškus vaizdas, taikymas interjere ir eksterjere, vaizdo ryškumas, suderinamumas su ULTRA HD, lengvas naudojimas! 

pačiam nudažyti projektoriaus ekraną

 

projektoriaus ekranas dažyti ant sienos

Paint On Screen naudojami kaip įprasti dažai vidaus darbams. Projektoriaus ekranas tinkamas naudojimui iškart po dažymo. Dėmesio! Taikant dažus siekite, kad būsimasis ekrano paviršius būtu kuo lygesnis. Kuo paviršius lygesnis, tuo geresnis vaizdas. Paint On Screen yra labai patogus produktas kuriant ir atvaizduojant sudėtingas vizualines kompozicijas. Ekranas gali būti naudojamas iš karto po dažymo, tačiau visi produktai reikalauja mažiausiai 24 valandas tam, kad ekranas visiškai išdžiūtų ir įgautų lygią struktūrą. Prieš dažant atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas!

Kaip nudažyti projekcinį ekraną?

Vaizdas prieš ir po dažų ekranui panaudojimo

 

Dažai projekciniam ekranui

Dar vienas dažų ekranams panaudojimo pavyzdys 

Techniniai duomenys:

 • Šviesos atspindžio koeficientas = .95-4,0
 • Žiūrėjimo kampas iki 110-160 laipsnių (priklausomai nuo produkto)
 • Dažai labai aukšto klampumo (gali būti skiedžiami vandeniu iki 10%)
 • 3D HD dažai ekranams taikomi tik naudojant purkštuvus.
 • Maksimalus LOM kiekis: 50 g / ltr.

Trumpa naudojimo instrukcija:

  Paint On Screen nepriekaištingai dengia lygius paviršius ir yra labai patogus produktas kuriant ir atvaizduojant sudėtingas vizualines kompozicijas. Tiesiog kruopščiai paruoškite paviršių prieš dažymą. Kuo geriau paruoštas paviršius, tuo nuostabesnį vaizdą matysite.
 • Pasirinkite tinkamą volelį. Mes rekomenduojame naudoti volelį su kiek įmanoma trumpesniu plauku iš vilnos ar poliesterio. Pasirinkite volelį, skirta lygiems paviršiams. Nerekomenduojame naudoti porolono volelius.
 • Paviršiaus paruošimas ir ekrano dydžio nustatymas. Pradėkite nuo ekrano dydžio apskaičiavimų. Būtinai atsižvelkite į projektoriaus charakteristikas ir savybės. Pažymėkite maksimalaus vaizdo ribas, kurį gali rodyti Jūsų sistema. Mes rekomenduojame iš anksto nustatyti projektoriaus vietą ir pritvirtinti jį, kad galėtumėte tiksliai nustatyti būsimo ekrano dydį. Po to nukreipkite vaizdą į vietą, kur turėtų būti ekranas ir sukonfigūruokite vaizdo „geometriją“. Vaizdo plotis viršuje turi būti toks pat, kaip vaizdo plotis apačioje. Jo kraštinės turi būti viename aukštyje. Reikia įsitikinti, kad vaizdas yra tinkamame aukštyje, ir kad jis yra stačiakampio formos. Dabar esate pasiruošę užfiksuoti ekrano dydį, naudojant statybinę lipniąją juostą.
 • Pažymėkite ribas ir apklijuokite jas statybine lipnia juosta. Priklausomai nuo situacijos, Jūs galite savo rankomis sukurti ekraną, tiek su rėmelių, tiek be jo. Jei norite padaryti juodą rėmelį aplink ekraną, jums reikės palikti papildomų centimetrų nuo ekrano kraštų taip, kad ekrano plotas būtų šiek tiek didesnis už numatomą vaizdą.
 • Rekomenduojami paviršiai. Paint On Screen nepriekaištingai dengia lygius paviršius ir yra labai patogus produktas kuriant ir atvaizduojant sudėtingas vizualines kompozicijas. Paint On Screen dažai vaizdo projekcijoms, gali būti naudojami ant bet kokių paviršių, kurie yra paruošti dažymui. Siekiant geriausių rezultatų paviršius turi būti lygus. Jei paviršius yra šiurkštus, prieš dažymą ji reikia nušlifuoti ir nuvalyti. Akytas paviršius, pavyzdžiui gipsas arba medis, prieš naudojant Paint On Screen dažus, turi būti padengtas baltu lateksiniu gruntu. Prieš tai buvusius ryškiaspalvius paviršius rekomenduojame nudažyti baltas dažais vandens pagrindu ir padengti baltu lateksiniu gruntu. Venkite paviršių apdorotų tirpikliais arba tokių paviršių kaip plastikas arba stiklas, nes jie netinka dažams vandens pagrindu, tokių kaip Paint On Screen.
 • Volelis. Naudojant kiek įmanoma trumpesnio plauko volelį pažymėkite dažymo kontūrą. Paprastai tai 15 - 20 cm plotas nuo dažymo juostos. Įpilkite apie 200 ml dažų pirmam sluoksniui. Pamirkykite vieną volelio pusę į dažus, po to pamirkykite kitą volelio pusę. Išspauskite dažų perteklių. Nespauskite pernelyg stipriai. Priklausomai nuo ekrano aukščio, turėtumėte turėti pakankamai dažų ant volelio, kad padaryti 3 vienodo aukščio vertikalius stulpelius, vieną šalia kito. Dažykite pagal visą ekrano aukštį vertikaliais stulpeliais. Švelniai spausdami, kad volelis ridėtų, nudažykite nenutrūkstamą liniją nuo ekrano viršaus į apačią. Dažų tankis turi būti toks, kad paviršius būtų visiškai nudažytas. Kai nudažysite pirmą stulpelį, nudažykite antrą šiek tiek „užeinant“ ant pirmo. Geriausiam rezultatui pasiekti, mes rekomenduojame voleliu judėti žemyn ir aukštyn W arba M raide, ir užpildant neuždažytus tarpus. Jei judėti tik vertikalia kryptimi, tuomet gali susidaryti aiškiai matomos vertikalios dažų juostos, kurios gadina visą vaizdą. Ant volelio turėtų likti labai mažai dažų. Dažant svarbu ne sustoti, nes taip ant paviršiaus galite palikti nepageidaujamų žymių. Tuo pačiu būdu nudažykite visą likusį paviršių: iš pradžių du stulpeliai ir vienas per jų vidurį.
 • Leiskite dažams visiškai išdžiūti (paprastai 1-1,5 valandos), ir pakartokite šį procesą antram ekrano sluoksniui. Svarbu! Net jei jūs tiksliai atliksite viską pagal šiuos nurodymus, kol ekrano paviršius šlapias, bus aiškiai matomos linijos. Tai normalu! Mes suprantame, kad tai atrodo nelogiška, bet dažai turi išdžiūti ir tik tuomet ekrano paviršius taps vienodu. Nepasiduokite pagundai toliau „lyginti“ sluoksnius: jei pradėsite vėl dažyti ekrano paviršių kol jis pilnai neišdžiuvo, sugadinsite jo tekstūrą, o linijos bus matomos net ir po to, kai dažai visiškai išdžius.
 • Jei netyčia sugadinsite paviršių: ištepsite jį arba sugadinsite - tiesiog nudažykite naują sluoksnį. 
 • Ekranas gali būti naudojamas iš karto po dažymo. Paviršius atrodys labai gerai, tačiau jo savybės toliau gerės per ateinančias 24 valandas. Laikantis šių nurodymų gausite aukščiausios kokybės ekraną, kuris puikiai atrodys ne vienerius metus. Jūs nepatikėsite savo akimis – atsipalaiduokite ir mėgaukitės! 

projektoriaus ekranas dydis 

 projektoriaus ekranas dažyti  projektoriaus ekranas atstumas

geriausias projektoriaus ekranas 

lcd dlp projektoriaus ekranas 

Partneriai