Po klausimo "Kaip išsirinkti projektorių?" seka "Kaip išsirinkti projektoriaus ekraną?". Reikalingas didelės raiškos ir aukščiausios kokybės projekcinis ekranas? Nesvarbu, kokia video projekcija: vaizdo dydis, lygus ar išgaubtas paviršius, reikalinga FULL HD, 3D ar net 4K vaizdo kokybė – dažų ekranams Paint on screen pagalba sukursite profesionalų projekcinį ekraną savo rankomis!

3d projektorių ekranai namų kinoteatras

Paint On Screen yra pirmaujanti technologija kuriant vaizdo projekcijas ant bet kokio lygaus paviršiaus. Ši technologija leidžia pasiekti puikią kokybę už prieinamą kainą. Per kelias valandas jūs tampate aukštos rezoliucijos FULL HD, 4K ULTRA arba 3D ekrano savininku. Toks ekranas puikiai perteikia aukščiausios kokybės video projekcijos vaizdą, kurio dydis ir forma yra ribojamas tik jūsų projektoriaus charakteristikomis.

 

Paint On Screen yra rezultatas šimtų bandymų ir daugelio metų sunkaus darbo norint sukurti efektyviausią sprendimą projektorių sistemoms, kurios būtų naudojamos įvairiose žmogaus veiklos srityse.

GYVENAMOSIOMS PATALPOMS:  Naudodami Paint On Screen namų kino teatro projektoriams galite sukurti ekraną bet kokio norimo dydžio, ir žiūrėti TV laidas, filmus, žaisti kompiuterinius žaidimus ant didelio ekrano ir t.t. Aukštos rezoliucijos dėka Paint On Screen projektorių ekranai yra patogūs ir įspūdingi nepriklausomai nuo to ar dirbate, ar žaidžiate kompiuteriu prijungtu prie namų kino projektorių sistemos.

KOMERCINĖMS PATALPOMS:  Paint On Screen dažų technologija plačiai naudojama komercinėje veikloje kuriant interaktyvius reklaminius skydus ir projekcinius ekranus vaizdo projekcijoms, 3D ekranus kino teatruose, kavinėse, baruose, parodų centruose, koncertų salėse. Paint On Screen yra geriausias sprendimas kuriant nestandartinius projekcinius ekranus, projektorių ekranus su dideliu projekcijos paviršiumi, kurie gali harmoningai integruotis į Jūsų interjerą. Paint On Screen dažai idealiai tinka pažangių pramogų srityje norint gauti neprilygstamą spalvų kokybę ir sudėtingų 2D ir 3D vaizdo elementų atvaizdavimą.

Projektorių ekranas mažiausia kaina   projektoriai full hd projekciniai ekranas
     

IŠSKIRTINIAI SPRENDIMAI:  Mes gaminame aukštos kokybės danga su dideliu gain - vaizdo sustiprinimo koeficientų (nuo 0,95 iki 4,0) ir įvairiais kontrasto lygiais. Mūsų specialistai sukūrė įvairių tipų dangą, kuri gali būti naudojama ne tik interjere bet ir eksterjere esant skirtingoms temperatūroms. Paint On Screen produktai buvo išbandyti dykumoje, Arktyje ir tropiniuose miškuose. Tokie išbandymai patvirtina jų aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą. 

Lengva patiems susikurti projektoriaus ekraną!
Tiesiog nudažykite voleliu arba purkštuvu norimą vietą lyg tai būtų paprasti vandens pagrindo dažai ir leiskite išdžiūti! Galite sukurti aukščiausios kokybės projektoriaus ekraną savo rankomis.

 

hd 3d 4k projektoriaus ekranas namų kinui

Paverskite savo kambarį namų kino teatru! Kuo daugiau, tuo geriau!

Paint On Screen leidžia Jums paversti bet kokį paviršių: sienas, lubas, grindis, ar kitą paviršių gražiu aukštos rezoliucijos projektoriaus ekranu. Didelio dydžio aukštos raiškos ekranas leidžia pamatyti visus filmo arba žaidimų vaizdo detales. Mūsų klientai yra filmų mėgėjai, žaidėjai, dizaineriai ir visi kiti, kurie vertina aukštos kokybės ryškių spalvų vaizdą.

Kiekvienam klientui, mūsų specialistai padės pasirinkti ir apskaičiuoti reikiamą dažų kiekį atsižvelgiant į naudojamą įrangą, patars kaip naudoti dažus, paruošti paviršių prieš dažymą kiekvienam atskiram atvejui. Susisiekite su mumis. 

 

 

3d vaizdo video projekcija

Pasiūlykite savo klientams unikalų sprendimą!

Paint On Screen siūlo sprendimus, kurie gali būti taikomi komunikacijų ir masinių pramogų srityse. Mūsų dažai sumažina projekcinių ekranų kainas, o tai suteikia galimybę naudoti šias technologijas ir produktus universitetuose ir mokyklose, spaudos konferencijų centruose, viešbučiuose, restoranuose ir sporto baruose, stadionuose, festivaliuose, scenose ir daugelyje kitų vietų. Pradžiuginkite žiūrovus dinamišku ir nepakartojamu renginio vaizdu. Paint On Screen yra labai efektyvus ir ekonomiškas būdas atnaujinti esamų kino teatrų ekranus su 3D sistemomis nenaudojant brangių ekranų. Tai yra idealus sprendimas IMAX sistemoms.

Partneriai